Steak restaurant Na Písku

adresa: Na Písku 586/1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
tel.: +420 777 010 164

M-hodnocení5,0

 • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

Objevte jedinečnou chuť Lahodné grilované maso je hlavním gastronomickým lákadlem v každé restauraci. U nás si pochutnáte na úžasných šťavnatých hovězích steacích, na které používáme to nejkvalitnější maso. Výtečná chuť masa je dána volným a přirozeným chovem býků a především bezbolestným zpracováním masa. Ačkoliv jsme vyhlášení Steak restaurant pro své chutné a šťavnaté steaky, nejsme jen steak house, nabízíme také pokrmy z čerstvých ryb a chutné zeleninové saláty. Jsme tím pravým místem pro milovníky masa, chcete- li jíst zdravě, lehce, oběd či večeři, u nás si zajisté vyberete. Perfektně vyvážená chuť jídel je daná výběrem toho nejlepšího.

Administrace Mraveniště (Admin)
 • aktualizace: 3.6.2014
 • vloženo: 2.6.2014

poslat podnět redaktorovi

tento záznam doporučil: chasic


 • Dětský koutek
 • Parkoviště
 • Internet

Vybavení a služby


  Recenze a hodnocení uživatelů

  Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  Nekuřácké restaurace

  Nekuřácké restaurace

  Nekuřácké restaurace. Kapitola sama pro sebe. Žádný kouř, žádný dým, žádný smrad. Dokonce cítíte i tu krásnou vůni jídla, které právě jíte. Kouř Vás neštípá ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu