Restaurace U Tří jabloní Opava

adresa: Sadová 46, Opava
web: www.utrijabloni.cz

M-hodnocení9,0

 • Udělené hodnocení: 90

1 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

Rodinný podnik, kam určitě zajděte pokud máte rádi domácí kuchyni a čerstvé místní suroviny. Vaří se zde slezské speciality a kromě výborných jídel vás nechají také nahlédnout pod pokličku při kurzech vaření.

Administrace Mraveniště (Admin)
 • aktualizace: 15.5.2014
 • vloženo: 16.10.2013

poslat podnět redaktorovi

tento záznam doporučil: mkis


Vybavení a služby


  Recenze a hodnocení uživatelů

  • 10
   • Udělené hodnocení: 10
  • Přidáno: 15.5.2014
  Dobrý den, zažila jsem fantastický večer v opavské restauraci U Tří jabloní, sama jsem byla překvapena, netušila jsem, že taková restaurace v Opavě existuje, nachází se totiž na samém okraji Opavy totiž na Sadové ulici, ale pochopila jsem, že opravdu stojí za navštívení.Vaří zde fantasticky, z čerstvých surovin a regionálních.Moje přítelkyně má bezlepkovou dietu takže má problém najít restauraci. kde by se najedla a U Tří jabloní mají i bezlepkovou nabídku jídel.Objednala jsem si krůtí steak na ragú z jablek a červené řepy s domácím kozím sýrem a k tomu mi milá a úslužná obsluha doporučila 100%džus jablko a červená řepa, byl to gurmánský zážitek, nic lepšího jsem nejedla, celkově mě ten jídelní lístek nadchl a nejvíc to. že restaurace je rodinný podnik a sama majitelka a zároveň kuchařka nám osobně přišla nabídnout a doporučit jídlo, skvělé, báječný večer a příjemné posezení .tento podnik si mé hodnocení opravdu zaslouží!Vřele všem doporučuji!
  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  Nekuřácké restaurace

  Nekuřácké restaurace

  Nekuřácké restaurace. Kapitola sama pro sebe. Žádný kouř, žádný dým, žádný smrad. Dokonce cítíte i tu krásnou vůni jídla, které právě jíte. Kouř Vás neštípá ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu