Stejkárna

adresa: Veletržní 246/5, PRAHA 7, 170 00
tel.: +420 777 002 555
web: www.stejkarna.cz

M-hodnocení8,5

 • Udělené hodnocení: 85

1 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

Jenda z nejlepších a cenově nejdostupnějších stejkových restaurací.

Mravenec Šedivý (Mravenec_sedivy)
 • aktualizace: 16.5.2012
 • vloženo: 29.1.2012

poslat podnět redaktorovi


 • Doporučujeme
 • Kuřácké
 • Internet

Vybavení a služby

 • Typ kuchyně: americká, minutková, steaková
 • Vybavení: připojení k internetu

Otevírací doba

Po - 17:00 - 22:00
Út - ČT - 11:30 - 22:00
Pá 11:30 - 24:00
So 17:00 - 24:00
Ne - Zavřeno


Recenze a hodnocení uživatelů

 • 9
  • Udělené hodnocení: 9
 • Aktualizováno: 5.6.2012
 • Přidáno: 16.5.2012
V sobotu jsme při přiležitosti malé rodiné oslavy zášli na večeři do Stejkárny na Praze 7. Našel jsem na internetu příznivé recenze tak jsme si řekli že to zkusíme.

Stejkárna byla dříve poctivá holešovická čtyřka. V interiéru je při bližším zkoumání její původ lehce znát, ale ničemu to nevadí. Nyní je to malá rodiná restaurace s jednoduše, ale příjemně zařízeným interiérem s dřevěným obložením (to bude asi pozůstatek z její historie) doplněným cihlovými prvky. Sedí se buď u klasický dřevěných stolů nebo v boxech s masívními stoly a dřevěnými lavicemi na kterých se člověk může hezky rozvalit po dobrém jídle.

První kontakt s obsluhou byl velmi přijemný a přátelský. Z podniku sálá opravdu rodiná pohoda a obsulha je jejím hlavním poslem. Vše vám ochotně vysvětlí poradí a popovídají vám o tom co si objednat a v jaké kombinaci. Jedinou malinkou výtku bych mě k lehce pomalejší kolegyni, která v oboru evidentně nebyla příliš dlouho tak na place lehounce zmatkovala, ale nebylo to nic co by můj zážitek narušilo.

V nabídce mají hlavně maso českého nebo jihoamerického původu, hamburgery (neměli jsme, ale na pohled vypadali dobře), vepřové, kuřecí křidélka a saláty. Naše volba padla na klasickou svíčkovou, salát s kozím sýrem, rukolou, brusinkami, ořechy a medovou zálivkou, flank steak a já jsem si dal malé (3x100g) degustační prkénko (mají i velké spíš pro dva i více lidí) na které vám připraví jakékoliv tři druhy masa dle vašeho výběru. Já si vybral Flank steak (pupek), US Top blade, US Ball Tip s grilovanou zeleninou. Po trochu delším, ale nijak trýznivém čekání nám přinesli zcela dokonale připravené maso připravené přesně tak jak jsme si přáli. Svojí úrovní se pohybuje na levelu restaurací v úplně jiné cenové relaci.
Na konec jsme si dali čokoládový cheesecake, domáci ořechový koláč a teplý jablečný koláč s vanilkovým šodó, který náš zážitek příjemně uzavřeli (vrhli jsme se na ně tak rychle, že jsem to nestihnul vyfotit).

Návštěvu Stejkárny rozhodně doporučuju všem milovníků masa a dobrého jídla. Za příjemné ceny zde dostanete absolutní kvalitu v příjemné rodiné atmosféře. Jen si raději dopředu zavolejte bývá zde plno.

Fotografie k recenzi

StejkárnaStejkárnaStejkárna
napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Steak house v Praze

Steak house v Praze

Je-li steak house Praha přesně to, co zrovna hledáte, jste na správném místě, protože náš tým redaktorů připravil přehledný seznam restaurací typu steak house v ... více info...

Steak house, kam zajít na steak

Steak house, kam zajít na steak

Steak. Maso. Flákota. Pořádná porce masa. Steak máme: hovězí, hovězí a hovězí. Sice ještě máme steak vepřový, krůtí, kuřecí, rybí… ale když steak, tak pořádný ... více info...

Restaurace Praha, nejlepší restaurace v Praze

Restaurace Praha, nejlepší restaurace v Praze

Stránka Restaurace Praha Vám pomůže s výběrem restaurace v Praze, která Vám bude nejvíce vyhovovat. V Praze najdete opravdu velké množství restaurací a proto jsme ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu