Nebe

adresa: Václavské náměstí 56, Praha 1, Pasáž Fénix
tel.: 777 662 081
web: www.nebepraha.cz, e-mail: vaclavak@nebepraha.cz

M-hodnocení8,0

 • Udělené hodnocení: 80

2 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

Nebe Vás uchvátí svou atmosférou, špičkovou obsluhou a oslní příjemnými cenami (viz níže). Kromě toho, že zde doporučujeme domácí italské těstoviny, lahodné steaky a fantastické polévky, můžete si vychutnat míchané drinky, které Vám galantní a velmi sdílný číšník rád doporučí. Nebo si můžete sednou na bar a svěřit se se svým splínem věčně naslouchajícímu barmanovi. V Nebi se i tancuje, mají zde hudební videoprojekci od šedesátek po současnost. Pořádají zde i koncerty a v interiéru, kde se budete cítit velmi příjemně na Vás budou shlížet (a dohlížet) múzy.

Jakub Hejdánek (Jakub)
 • aktualizace: 3.11.2011
 • vloženo: 3.11.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Doporučujeme
 • Kuřácké
 • Přátelské pro pejskaře
 • Internet
 • Index fyzické náročnosti nenáročné

Vybavení a služby

 • Dostupné jazyky: angličtina, čeština
 • Typ kuchyně: česká, italská, mezinárodní
 • Služby na objednávku: firemní večírky, rauty
 • Vybavení: bar, klimatizace, připojení k internetu
 • Hudební produkce: diskotéky, živá hudba
 • Trvalé služby: rezervace pro uzavřenou společnost

Speciality podniku

Skvělé míchané drinky.


Ceny a platba

V době oběda si za 109 Kč dáte výborné denní menu, jako v nebi. Na stole Vám přistane výtečná polévka, fantastický hlavní chod, který si můžete vybrat ze 4 variant a sladká tečka v podobě bomby pro Vaše chuťové pohárky Vás dobře naladí na zbytek dne. K jídlu si můžete dát jakýkoliv míchaný drink za 59 Kč. No, nekupte to :-).


   Doprava a cesta

   Pokud se vydáte do Nebe, zkuste jít do toho na Václavském náměstí (provozovny jsou totiž hned tři). Najdete jej v Pasáži Fénix. Pokud tedy půjdete od koně směrem na Můstek, jděte po levé straně. Minete KFC a hned po levé straně je pasáž. Pasáž Fenix, kde je třeba kino Blaník. Hned zkraje pasáže po levé straně objevíte vchod s točitým schodištěm do suterénu. A až sejdete do podzemí, tak se paradoxně octnete v nebi :-).


   Otevírací doba

   pondělí11:30 – 03:00
   úterý11:30 – 04:00
   středa11:30 – 04:00
   čtvrtek11:30 – 04:00
   pátek11:30 – 05:00
   sobota11:30 – 05:00
   neděle11:30 – 02:00

   Recenze a hodnocení uživatelů

   • 8
    • Udělené hodnocení: 8
   • Přidáno: 10.11.2011
   Milovníci štrůdlů pozor:) V centru Prahy se v nově otevřeném baru Nebe naplní Vaše tajné touhy. Tento týdne jsme měli možnost ochutnat menší vzorek z dezertů, které lze najít na zdejším menu. V menu je nabízen s vanilkovou zmrzlinou, k denní nabídce jsme jej dostali bez ní a v menším rozměru (k obědovému menu zcela dostačující). Byl delikatni :) Z nebe se stává naše oblíbená obědová oáza.

   Fotografie k recenzi

   Nebe
   • 8
    • Udělené hodnocení: 8
   • Aktualizováno: 7.11.2011
   • Přidáno: 3.11.2011
   Musím říct, že když jsem do Nebe zavítal na oběd poprvé, na první pohled jsem příliš nadšený nebyl. Velký otevřený prostor nočního klubu moji představu příjemného posezení u oběda příliš nesplňoval. Spíš jsem měl pocit, že bude přitahovat skupinky metrosexuálů a výlohy na značkové oblečení. Tato domněnka se v průběhu oběda nepotvrdila. Interiér je moderní a jednoduchý, snažící se tvořit dojem určitého okázalého luxusu.

   Když přišel pan číšník, moje nálada se hned zlepšila, jelikož byl velmi příjemný a naše legrácky pobral poměrně elegantně (za což má můj respekt). Na stole ležela nabídka na polední menu za 109 Kč, na výběr jsou čtyři hlavní jídla - většinou těstoviny, salát a něco masitého. V ceně je také polévka a decentní dezert.

   Polévka byla italská minestrone. Zeleninka byla čerstvá, vývar poctivý, chutě jemné a vyvážené. Následovalo hlavní jídlo: vepřová kotleta se šťouchaným bramborem a pórkovou omáčkou. Maso bylo akorát propečené zároveň křehké a šťavnaté, brambory dělané s láskou a nechyběla ani chuť (skutečného) másla. Jako dezert pak přišel domácí dýňový kompot, který jemně voněl po skořici a hřebíčku, což byla velmi příjemná tečka.

   Kolegové měli špagety nebo salát a rovněž si pochutnali. Míchané nápoje za poloviční cenu náš příjemný dojem jen umocnily.

   V Nebi jsme se pak stali téměř denními hosty a zatím jsme nebyli zklamáni. Pouze jednou byla porce špaget poněkud menší, než by dospělý člověk očekával, ale i tak byly velmi dobré a stalo se to jen jednou. Personálu dobrá nálada a pozitivní přístup stále neubývá, tak věřím že to vydrží.

   Nevím jak to v Nebi vypadá v noci, ale v poledne je to na Václaváku velmi příjemné místo, kde se velmi dobře najíte za velmi dobrou cenu. Držím palce!
   napsat recenzi a hodnotit

   Co by vás ještě mohlo zajímat

   České restaurace s českou kuchyní

   České restaurace s českou kuchyní

   Je-li česká restaurace přesně to, co zrovna hledáte, jste na správném místě, protože náš tým redaktorů připravil přehledný seznam restaurací, kde se vaří česká kuchyně, ... více info...

   Nejlepší bary v Praze

   Nejlepší bary v Praze

   Jak najít ten správný bar? Když se vydám do Prahy, často zavolám známým, aby mi doporučili, kam mám jet. Existuje několik barů, kde se nikdy ... více info...

   Italské restaurace

   Italské restaurace

   Je-li italská restaurace přesně to, co zrovna hledáte, jste na správném místě, protože náš tým redaktorů připravil přehledný seznam italských restaurací, které může navštívit. Italské ... více info...

   Oslava, kde ji uspořádat

   Oslava, kde ji uspořádat

   Oslava, večírek, párty! Nevíte kde ji uspořádat? To ale značně souvisí s tím, co od oslavy očekáváte. Můžete ji udělat v sushi restauraci, stejně jako ... více info...

   Italské restaurace v Praze

   Italské restaurace v Praze

   Je-li italská restaurace Praha přesně to, co zrovna hledáte, jste na správném místě, protože náš tým redaktorů připravil přehledný seznam italských restaurací v Praze, které ... více info...

   Moje oblíbené

   Moje uložené

   celkem

   Nahoru
   Dolů

   Vytvořit cestu