CINDA RESTAURACE

adresa: Císařská louka ul., PRAHA 5, 150 00
tel.: 723 527 452
web: www.cinda-restaurace.cz, e-mail: info@cinda-restaurace.cz

M-hodnocení0,0

 • Udělené hodnocení: 0

1 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

Mravenec Šedivý (Mravenec_sedivy)
 • aktualizace: 29.1.2012
 • vloženo: 29.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Vybavení a služby

  V okolí


  Recenze a hodnocení uživatelů

  • 1
   • Udělené hodnocení: 1
  • Přidáno: 28.8.2012
  Ráda bych Vás informovala o absolutně nejhorším servisu.

  Kolem třetí hodiny jsem se svým malým synem přišla do restaurace a zakoupila jsem si nealkoholické pivo. Se synem a s pitím jsme pak šli na hřiště. Pila jsem normální rychlostí, když vtom mě jeden ze zaměstnanců přišel zkontrolovat, jak rychle konzumuji a napomenul mě, že musím konzumovat rychle a co nejvíc, abych mohla na hřišti být a odkázal mě na majitele Cindy, který si to tak přeje. Syn také během hraní dostal malý kousek jablíčka, který mi zaměstnavatel donutil okamžitě uklidit. Namítla jsem, že si ráda nějaké dětské jídlo - ovoce, zeleninu koupím, ale že toto ke koupi nemají.

  V zápětí na to jsem si chtěla koupit pečené brambory. Přišla jsem do restaurace a paní servírka mě odbyla s tím, že pokud chci jíst musíme si sednou ke stolu a není možné si jídlo vzít na hřiště na žádném plastikovém talíři. Již značně znechucená jsem se vrátila pro syna a sedli jsme si ke stolu. Po dlouhém čekání ke mě znovu přistoupila paní servírka a zeptala se mě, jak dlouho ještě budu v restauraci sedět. To mě šokovalo. Řekla jsem jí, že její drzost již přesáhla všechny meze. Ona se opět odvolala na pana majitele, který si nepřeje, aby do restaurace chodili maminky, které mívají malou útratu. Následně jsem si už s velkým odporem objednala jídlo a znovu dlouho čekala na zaplacení.

  S podobným chováním jsem se v životě nesetkala. Jsem absolutně znechucena. Chodíme se synem pravidelně na různá hřiště, kde vždy objedváme. Na jakou klientelu se tedy zaměřují, když ne na rodiny s dětmi?

  Srdečně si přeji, aby pan majitel brzy zkrachoval, protože takový hulvát si nic jiného nezaslouží.
  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  Restaurace Praha 4, kam do nejlepší restarace v Praze 4

  Restaurace Praha 4, kam do nejlepší restarace v Praze 4

  Na stránce "Restaurace Praha 4" jsem pro Vás připravil přehledný seznam, na kterém naleznete ty nejzajímavější restaurace v Praze 4. Pokud tedy hodláte vyrazit do ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu