Cukrárna a kavárna Vanesa

adresa: Kostelní náměstí 28, PRACHATICE, 383 01
tel.: 388 313 607, fax: 388 313 607

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

1 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

Příjemná rodinná cukrárna a kavárna v klidném místě historického centra Prachatic.

Petr Vreštiak (Pit)
  • aktualizace: 10.5.2012
  • vloženo: 29.1.2012

poslat podnět redaktorovi


Vybavení a služby

  • Vybavení: zahrádka

Recenze a hodnocení uživatelů

  • 7
    • Udělené hodnocení: 7
  • Přidáno: 10.5.2012
Také vyhlédáváte spíše menší a ideálně rodinné podniky s jedinečným kouzlem a bez davů turistů? Na toulkách krásným historickým centrem Prachatic na několik podobných míst narazíte. Mé oblíbené je u dvojité vstupní brány ve stínu starých domů a v sousedství parku s výhledem na okolní kopečky.

Usměvavá obsluha cukrárny sekunduje lákavé nabídce dortíků i pohárů, stejně jako příjemnému interiéru a romantické zahrádce. Jestli chcete jen jeden dort, nebo posezení u kávy, tak počítejte, že okouzleni pohledem do cukrářského pultu přikoupíte minimálně jeden kousek navíc. Obzvláště lahodný, a hosty žádaný, je pohár s borůvkami, který měl více sladkých bobulek, než můj oblíbený pohár v borůvkové sezóně na Jeleních Loukách:)

Příjemně mě potěšila i možnost uložení kola na zahrádce, což zjevně nepatřilo k běžnému servisu, ale co by veselá paní se stylovou zástěrou pro hosty neudělala. Romantická cukrárna sice nepatří k nejlevnějším podníkům ve městě, ale nižší ceny v dobré cukrárně jen tak nenajdete.

Jestli chcete klid, romantiku, stín a máte chuť na sladké, tak do Cukrárny a kavárny Vanesa určitě zavítejte.

Fotografie k recenzi

Cukrárna a kavárna VanesaCukrárna a kavárna Vanesa
napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Cukrárna, kam do cukrárny

Cukrárna, kam do cukrárny

Milujete sladké? Dortíky, šlehačku, zmrzliny, štrúdl, bonbóny, pralinky, kávu a kávové speciály, čokoládu, koláčky, buchty, marcipán… a typickou vůni cukrárny? Pojďme se společně podívat na ... více info...

Kavárna, kam do kavárny

Kavárna, kam do kavárny

Milujte kávu, čokoládu, cappuccino? Jste typ člověka, který rád vysedává v kavárně, nechává se doslova objímat chutí kávy, rozmazlovat croissanty, koláčky, cheese cakes, palačinkami? Vítejte ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu