Lovas & Lovas

adresa: Husova 537/II
tel.: 606 874 624
web: www.lovas.cz, e-mail: info@lovas.cz

M-hodnocení8,6

 • Udělené hodnocení: 86

2 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

V této elegantní a stylové restauraci nedaleko centra překrásných Poděbrad si dopřejete jídlo, které nejenže opravdu skvěle chutná, ale uspokojí i Vaše oči a duši umělce. Páni kuchaři, kteří pilovali své kulinářské umění nejen v Čechách, ale i Mexiku a dalších cizokrajných státech, moc dobře vědí, co je dobré a jak to připravit. Ochutnáte skvělé steaky, saláty z čerstvé sezónní zeleniny, ale i pasta, ryby a fantastické maxické fajitas. A kýžená třešnička na dortu? Dezertní lístek, který Vám vždy usměvavý číšníci přímo před Vaším zrakem natisknou velkým dřevěným tiskátkem. Doporučujeme!

Petr Novák (Peta)
 • aktualizace: 30.9.2011
 • vloženo: 1.8.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Doporučujeme
 • Kuřácké
 • Parkoviště Parkování na ulici kolem restaurace
 • Přátelské pro pejskaře Ale jen slušně vychovaní:)
 • Index fyzické náročnosti nenáročné
 • Vhodné pro děti od věku 1

Vybavení a služby

 • Typ kuchyně: mexická, mezinárodní, steaková
 • Služby na objednávku: cateringové služby, firemní večírky, reprezentativní akce, rodinné oslavy, svatby
 • Vybavení: možnost parkování, salónek, zahrádka

Otevírací doba

pondělí11:30 – 23:00
úterý11:30 – 23:00
středa11:30 – 23:00
čtvrtek11:30 – 23:00
pátek11:30 – 23:00
sobota11:30 – 23:00

Recenze a hodnocení uživatelů

 • 9
  • Udělené hodnocení: 9
 • Přidáno: 28.10.2011
Pro všechny jedlíky z širokého okolí Poděbrad je rodinná restaurace Lovas & Lovas synonymum dobrého jídla, prostředí i služeb. Ne nadarmo se tu mnohdy nedá den předem zarezervovat místo, protože restaurace praská ve švech, a to se zrovna nemusí jednat o firemní akci, svatbu či významnou rodinnou oslavu, ale jen se tu prostě sešlo více gurmánů v jeden okamžik.

Restaurace se profiluje jako mexická, nicméně tu naleznete i dosti bohatý jídelní lístek plný lahůdek kontinentální kuchyně i mořských ryb. Dá se říci, že si tu vybere opravdu každý a stejně tak bude pravděpodobně odcházet mlaskajíc spokojeností a přecpán k prasknutí, protože po prvním chodu neodolal a testoval další překvapení místní kuchyně.

Chodím do Lovase již pěkných pár let a vedle lahodného jídla si tu vážím především stále stejné, vysoké úrovně obsluhy a kvality pokrmů. Jistota úrovně restaurace i po mnoha letech je u nás velký problém a co platí dnes, ani zdaleka nemusí platit zítra.

Nemohu zde doporučit celý jídelní lístek, který se navíc pravidelně obměňuje, ale pokusím se projít alespoň mé oblíbené chody. Nutno podotknout, že je i pro mě jako velkého jedlíka, prakticky nemožné absoluovat klasickou sestavu o předkrmu, polévce, hlavnímu chodu a dezertu, protože to zdejší porce opravdu nedovolují. Většinou si tak dávám předkrm, polévku a dezert nebo hlavní chod a dezert:).

Mou oblíbenou polévkou je místní cibulačka s toastem, která hladovému poskytne dostatek času, než se přinese hlavní chod. Čas na přípravu jídel je u Lovase pravda delší, ale po naservírování pochopíte, proč tomu tak je. Doporučuji si tedy vyhradit více času. Něco jako Francouzi:) Z předkrmů mohu doporučit carpaccio nebo tatarský biftek.

V nabídce obsahující všechny hlavní druhy masa u mě vede čtvrtkilový vepřový steak s bohatým výběrem omáček. Ideální je kombinace s gratinovaným bramborem. Je to šťavnatá kostka omotaná slaninkou s bohatou oblohou alá Lovas. Obloha a celý způsob zdobení jídla na talíři lahodí oku, příjemně voní a hlavně chutná. Jídlo, které tu buhužel nenajdete, ale možná vám jej uvaří, byl Argentinský kotlík plný svíčkové, pečených brambor, fazolí a super omáčky. Vedle nešlápnete ani se saláty, lososem, mexickou kuchyní nebo Angusem.

Snad nikdy jsem neodešel bez dezertu. Zdejší nabídka laskomin čítá jen čtyři druhy, zato si ale každý vybere. Čokoládový dort, horké maliny či zmrzlinové noky jsou krásně nazdobené a lahodné.

Snad jediná vada na kráse jsou trochu vyšší ceny, ale čerstvé suroviny, pěkné prostředí, špičkový kuchař i personál něco stojí.
 • 9
  • Udělené hodnocení: 9
 • Přidáno: 30.9.2011
Skvělá obsluha, fantastické jídlo a příjemné prostředí. Ač normálně nepatřím mezi typické gurmány a milovníky dobrého jídla, na zdejší "dlabanec" se vždycky velmi těším:-). Jedno malé varování - neodcházejte od stolu, aniž byste ochutnali dezert (všechny jsou vynikající, ale ten čokoládový dort....hmmm, ten je prostě nej).
napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Steak house, kam zajít na steak

Steak house, kam zajít na steak

Steak. Maso. Flákota. Pořádná porce masa. Steak máme: hovězí, hovězí a hovězí. Sice ještě máme steak vepřový, krůtí, kuřecí, rybí… ale když steak, tak pořádný ... více info...

Oslava, kde ji uspořádat

Oslava, kde ji uspořádat

Oslava, večírek, párty! Nevíte kde ji uspořádat? To ale značně souvisí s tím, co od oslavy očekáváte. Můžete ji udělat v sushi restauraci, stejně jako ... více info...

Oslavy narozenin, kde oslavit narozeniny

Oslavy narozenin, kde oslavit narozeniny

Oslava narozenin je událost, která by se měla odehrávat ve velmi příjemném prostředí a pokud se rozhodnete oslavit narozeniny mimo vlastní domov, tak zajisté oceníte ... více info...

Výročí, kde ho oslavit

Výročí, kde ho oslavit

Oslava výročí je událost, která by se měla odehrávat ve velmi příjemném prostředí a pokud se rozhodnete pořádat oslavu výročí mimo vlastní domov, tak zajisté ... více info...

Mexické restaurace

Mexické restaurace

Je-li mexická restaurace přesně to, co zrovna hledáte, jste na správném místě, protože náš tým redaktorů připravil přehledný seznam mexických restaurací, které můžete navštívit. Mexické ... více info...

Catering a cateringové služby

Catering a cateringové služby

Potřebujete uspořádat velkou oslavu? Připravujete akci pro velký počet lidí? Občas není v lidských silách to zvládnout „na vlastní pěst“. Proto jsme pro Vás připravili ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu