Pizzerie, pizza, picoška. Co všechno se Vám vybaví, když se řeknou tato slova? Nejčastěji hlavou asi problikne Itálie, v ústech se nahromadí specifická chuť a chcete se okamžitě zakousnout. Pokud jste – stejně jako my v mraveništi – velcí milovníci pizzy, vítejte na těchto stránkách. Připravili jsme pro Vás žebříček těch „nej, nej, nej“ pizzerií v Česku.
Je-li pizzerie přesně to, co zrovna hledáte, jste na správném místě, protože náš tým redaktorů připravil přehledný seznam pizzerií, které můžete navštívit. Pizzerie najdete na našich stránkách seřazeny podle jejich kvality a celkového dojmu, kterým na naše redaktory zapůsobily. Nejlepší pizzerie jsou tedy zobrazeny v úvodu a dle nás stojí za návštěvu. Pro jednoduchou orientaci a výběr konkrétního místa si můžete pizzerie zobrazit na mapě a tak okamžitě zjistite, která pizzerie se nachází právě v té části republiky, která Vám nejvíce vyhovuje. Na našem portále je tedy velmi snadné najít pizzerii blízko Vašeho domova, práce nebo jednoduše v místě, kde se zrovna pohybujete. Ke každé pizzerii si také můžete zobrazit detailní informace, kde najdete podrobnosti jako třeba otevírací dobu, odkaz na její www stránky nebo přehled toho, co se nachází v jejím okolí. V případě, že na Vás daná pizzerie udělá dojem, a budete chtít sdělit dalším uživatelům své zážitky a dojmy, můžete vše důležité napsat do diskuse nebo si ji přidat do oblíbených. Tak dáte dalším uživatelům najevo, že jste byli opravdu velmi spokojeni.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 26.9.2011
  • vloženo: 27.7.2011

poslat podnět redaktoroviMapa pizzerií v ČR

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Rozvoz pizzy, pizza do krabice

Rozvoz pizzy, pizza do krabice

Taky občas máte chuť na pizzu, ale vůbec se Vám nechce chodit do pizzerie ať už kvůli tomu, že nemáte zrovna čas, venku je ošklivo ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu