Oslava, večírek, párty! Nevíte kde ji uspořádat? To ale značně souvisí s tím, co od oslavy očekáváte. Můžete ji udělat v sushi restauraci, stejně jako v cukrárně, ve steakhousu, stejně jako v kavárně, v restauraci stejně jako v kasinu. My bychom asi preferovali parádní bar… a mohli bychom pokračovat dál. Proto jsme pro Vás sestavili několik druhů kategorií a spousty tipů na podniky, kde můžete oslavit narozeniny, svátek, zasnoubení, svatbu, kde udělat rozlučkový večírek se svobodou, nebo párty u příležitosti narození vašeho dítěte, potomka, ratolesti. Tyto stránky Vám také mohou být inspirací, kam vzít zaměstnance na teambuilding, kde uspořádat firemní večírek, nebo vánoční párty.
V restauracích na Mraveništi můžete najít spoustu příležitostí a vhodných míst, kde oslavu uspořádat. Pokud si zobrazíte jednotlivé restaurace, kavárny, cukrárny atd. na mapě, můžete velmi rychle zjistit, které subjekty se nacházejí poblíž Vás a nebo poblíž místa, které vám bude pro pořádání oslavy nejvíce vyhovovat. Nebo si nejdříve pročtěte všechny informace o několika místech, která na Vás zapůsobila a kde uvažujete, že by se Vaše oslava mohla konat a až si vyberete to nejlepší a nejkrásnější místo, koukněte do mapy a můžete začít.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 15.8.2011
  • vloženo: 28.7.2011

poslat podnět redaktoroviMapa

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu