Nekuřácké restaurace. Kapitola sama pro sebe. Žádný kouř, žádný dým, žádný smrad. Dokonce cítíte i tu krásnou vůni jídla, které právě jíte. Kouř Vás neštípá do očí, děti jsou spokojené, drahá polovička se na Vás usmívá. Idylka. Abyste nemuseli tápat, kam zajít a nedusit se přitom štiplavým kouřem a kašlat zahlceni neproniknutelnou cigaretovou mlhou, sestavili jsme pro Vás žebříček nekuřáckých (rodinných) restaurací. Pokud sami nějakou takovou znáte, dejte o ní vědět. Můžete nám poslat tip, můžete jí sami založit profil, napsat recenzi, diskutovat o kvalitě. Pomozte nám změnit gastronomii tak, abychom jídlo neznehodnocovali kouřem a měli příjemné prostředí u stolování.
Je-li nekuřácká restaurace přesně to, co zrovna hledáte, jste na správném místě, protože náš tým redaktorů připravil přehledný seznam nekuřáckých restaurací, které můžete navštívit. Nekuřácké restaurace najdete na našich stránkách seřazeny podle jejich kvality a celkového dojmu, kterým na naše redaktory zapůsobily. Nejlepší nekuřácké restaurace jsou tedy zobrazeny v úvodu a dle nás stojí za návštěvu. Pro jednoduchou orientaci a výběr konkrétního místa si můžete nekuřácké restaurace zobrazit na mapě a tak okamžitě zjistite, která nekuřácká restaurace se nachází právě v té části republiky, která Vám nejvíce vyhovuje. Na našem portále je tedy velmi snadné najít nekuřáckou restauraci blízko Vašeho domova, práce nebo jednoduše v místě, kde se zrovna pohybujete. Ke každé nekuřácké restauraci si také můžete zobrazit detailní informace, kde najdete podrobnosti jako třeba otevírací dobu, odkaz na její www stránky nebo přehled toho, co se nachází v jejím okolí. V případě, že na Vás daná nekuřácká restaurace udělá dojem, a budete chtít sdělit dalším uživatelům své zážitky a dojmy, můžete vše důležité napsat do diskuse nebo si ji přidat do oblíbených. Tak dáte dalším uživatelům najevo, že jste byli opravdu velmi spokojeni.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 26.9.2011
  • vloženo: 27.7.2011

poslat podnět redaktoroviMapa

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu