Informace

Ústí nad Labem je sedmé největší město České republiky a ke stům tisícům obyvatel mu chybí jen pár stovek. Leží na soutoku řek Labe a Bíliny.

Stravování

Ve stotisícovém městě najdete dostatek restaurací i hospod, kde se dá dobře najíst. Vybírat si samozřejmě můžete z těch klasických i těch méně obvyklých.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem portálu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

  • 9
    • Udělené hodnocení: 9
  • Přidáno: 5.8.2014
Dobrý den,

ráda bych Vás pozvala na výstavu o předčasně narozených dětech, která je až do 31. 8. k vidění v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem.

Cílem výstavy je zvýšit povědomí široké veřejnosti o předčasných porodech a na konkrétních příbězích předčasně narozených dětí ukázat, že si zaslouží naši péči. Amatérské fotografie zachycují malé bojovníky od prvních chvil na světě, kdy jim šlo o život, až po současnost, kdy díky špičkové zdravotní péči a lásce svých rodičů vyrostly v děti, které se nikterak neliší od svých donošených vrstevníků.

Za předčasně narozené se považují děti, které přijdou na svět před 37. týdnem těhotenství. Dolní hranicí životaschopnosti byl stanoven 24. týden těhotenství. O tyto děti se v Česku stará dvanáct specializovaných perinatologických center. Krajská zdravotní má dvě perinatologická centra, v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem a v mostecké nemocnici.
napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu