Milujte kávu, čokoládu, cappuccino? Jste typ člověka, který rád vysedává v kavárně, nechává se doslova objímat chutí kávy, rozmazlovat croissanty, koláčky, cheese cakes, palačinkami? Vítejte na Vám zasvěcené stránce. Pokud jste kavárenský labužník, připravili jsme pro Vás specializovanou stránku, kde najdete osvědčené a vyzkoušené kavárny s tradicí. Hledáte prvorepublikovou kavárnu s dobovou atmosférou? Pošleme Vás do Café Louvre na Národní třídě v Praze. Potrpíte si na kávové speciály (Africká Arabica, Arabica ze Střední Ameriky, Brazilská Arabica, Cafe au Lait, Café cortado, Café créme (Schümli), Caffe Con Ghiaccio, Caffé corretto, Caffé doppio, Caffé lungo, Caffé macchiatto, Caffé mocca (mocha, moca), Caffé rispetto, Cappuccino, Čokoláda ochucená, Eiskaffee, Espresso, Espresso con panna, Espresso granitá (café granitée), Espresso Macchiato, Espresso Sorbetto, Filtrovaná Káva, Flavoured Coffee (káva s příchutí), Horká Čokoláda, Iced Espresso, Indická Arabica, Indická Robusta, Kapuziner, Latte Macchiato, Latte Macchiato Coretto, Pravá turecká Káva)? I ty u nás najdete. Stačí se podívat na restaurace, vyfiltrovat kavárny a nechat se hýčkat lahodně hořkosladkým mokem.

V níže uvedeném přehledu jsou kavárny uvedeny a seřazeny podle jejich kvality. Nejlepší kavárna je uvedena na prvním místě, druhá nejlepší kavárna na druhém atd. Pokud si necháte zobrazit kavárny na mapě, tak velmi rychle a jednoduše najdete kavárnuv lokalitě, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Ke každé kavárně také uvádíme podrobnosti na samostatné stránce. Máte-li tedy o tyto informace zájem, stačí jenom na danou kavárnu kliknout a zjistit přesně to, co zrovna potřebujete.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 26.1.2012
  • vloženo: 27.7.2011

poslat podnět redaktoroviMapa

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Čajovna, kam do čajovny

Čajovna, kam do čajovny

Čaj. Životabudič, prostředník rozjímání, tradic, meditací a obřadných rituálů. Pro někoho obarvená voda s citrónem a kostkou medu, pro jiné svátost s chvilkou pro sebe ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu