Pro milovníky kvalitní kávy a pro návštěvníky z Prahy, pro které je kavárna v Praze oblíbeným místem jejich odpočinku, pracovních schůzek nebo společenského života, jsme připravili přehled kaváren v Praze, které určitě stojí za návštěvu ať už kvůli speciálním druhům káv nebo třeba kvůli příjemné atmosféře kavárny Praha. V níže uvedeném přehledu jsou kavárny uvedeny a seřazeny podle jejich kvality. Nejlepší kavárna v Praze je uvedena na prvním místě, druhá nejlepší kavárna v Praze na druhém atd. Pokud si necháte zobrazit kavárny na mapě Prahy, tak velmi rychle a jednoduše najdete kavárnu v lokalitě, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Na stránce "kavárna Praha" ke každé kavárně také uvádíme podrobnosti na samostatné stránce. Máte-li tedy o tyto informace zájem, stačí jenom na danou kavárnu kliknout a zjistit přesně to, co zrovna potřebujete.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 26.1.2012
  • vloženo: 27.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Restaurace Praha, nejlepší restaurace v Praze

Restaurace Praha, nejlepší restaurace v Praze

Stránka Restaurace Praha Vám pomůže s výběrem restaurace v Praze, která Vám bude nejvíce vyhovovat. V Praze najdete opravdu velké množství restaurací a proto jsme ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu