Informace o restauraci

Jedna ze nejlepších pražských kaváren s obsluhou, která Vás nadchne svou ochotou a svým nadšením se kterým Vám vše vysvětlí. Takže se určitě nebojte zeptat jakou kávu mají zrovna v mlýncích, jistě se dozvíte mnoho informací, které Vám pomohou s výběrem toho nejlepšího pro Vás.

Mistr kávy pan Jakub Hartl je specialista na latte art, vřele Vám tedy doporučuji dát si cappuccino nebo latte. Rozhodně nebudete zklamáni. Interiér Vás na první pohled nijak neoslní, občas budete mít pocit, že jste v krámě, ale nabídka a hlavně špičková kvalita kávy v kombinaci s informacemi od obsluhy Vás nadchnout a řadí tak tuto kavárnu na přední místa mezi pražskými gurmány a kávofily.

Jan Hrubý (Hanz)
 • aktualizace: 23.12.2011
 • vloženo: 16.9.2011

poslat podnět redaktorovi


Vybavení a služby


  Recenze a hodnocení uživatelů

  Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  Kavárny v Praze

  Kavárny v Praze

  Pro milovníky kvalitní kávy a pro návštěvníky z Prahy, pro které je kavárna v Praze oblíbeným místem jejich odpočinku, pracovních schůzek nebo společenského života, jsme ... více info...

  Kavárna, kam do kavárny

  Kavárna, kam do kavárny

  Milujte kávu, čokoládu, cappuccino? Jste typ člověka, který rád vysedává v kavárně, nechává se doslova objímat chutí kávy, rozmazlovat croissanty, koláčky, cheese cakes, palačinkami? Vítejte ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu