Cukrárna, kam do cukrárny

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 hodnocení

Milujete sladké? Dortíky, šlehačku, zmrzliny, štrúdl, bonbóny, pralinky, kávu a kávové speciály, čokoládu, koláčky, buchty, marcipán… a typickou vůni cukrárny? Pojďme se společně podívat na to, jak si tu svou „nej, nej, nej“ cukrárnu najít a jak neztratit kontakt s cukrovinkami ani na dovolené. Opět jeden tip: pokud se vypravíte do Prahy, pak vězte, že ve Vodičkově ulici otevřeli tradiční prvorepublikovou cukrárnu „Myšák“. Je sice poněkud dražší (ne ale zas tak moc), nicméně to, co Vám naservírují v honosném prostředí z dob tatíčka Masaryka, způsobí Vašim chuťovým pohárkům hotovou revoluci, infarkt, extázi. Prostě absolutní pecka. A samé takové vychytávky najdete právě na našem webu. 
Zkuste s naší pomocí najít cukrárnu ve Vašem okolí. Každá cukrárna, která je na Mraveništi evidována, je ohodnocena podle toho, jak daná cukrárna zapůsobila na naše redaktory. Cukrárny v níže uvedeném seznamu jsou seřazeny právě podle zmiňovaného hodnocení. Ty, dle nás, nejlepší cukrárny naleznete samozřejmě na nejvyšších příčkách a pokud si necháte cukrárny zobrazit na mapě, tak velmi rychle zjistíte, kde přesně se daná cukrárna nachází. Podrobnější informace o cukrárnách naleznete v jejich detailu. Na stránce věnované jedné konkrétní cukrárně najdete například otevírací dobu, kontakt na cukrárnu, jestli je zde dětský koutek nebo jestli je tato cukrárna schopna například vyrobit dort na zakázku.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 5.9.2011
  • vloženo: 27.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Kavárna, kam do kavárny

Kavárna, kam do kavárny

Milujte kávu, čokoládu, cappuccino? Jste typ člověka, který rád vysedává v kavárně, nechává se doslova objímat chutí kávy, rozmazlovat croissanty, koláčky, cheese cakes, palačinkami? Vítejte ... více info...

Čajovna, kam do čajovny

Čajovna, kam do čajovny

Čaj. Životabudič, prostředník rozjímání, tradic, meditací a obřadných rituálů. Pro někoho obarvená voda s citrónem a kostkou medu, pro jiné svátost s chvilkou pro sebe ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu