M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 hodnocení

Čaj. Životabudič, prostředník rozjímání, tradic, meditací a obřadných rituálů. Pro někoho obarvená voda s citrónem a kostkou medu, pro jiné svátost s chvilkou pro sebe a pro přátele, které mají rádi. Čaj. Černý čaj, zelený čaj, ovocný čaj, bílý čaj, oolong čaj, pu erh čaj, maté, kvetoucí čaj, sypaný čaj, čaj nečaj, čaj s citrónem a s medem, bylinkové čaje…. A mohli bychom psát a psát.

Čaj by se ale měl pít obřadně, měl by být spojen s čajovým obřadem, a pokud nám to doba nedovoluje, měli bychom si na kvalitní čaj zajít alespoň do čajovny, na chvíli se zastavit, rozjímat a vychutnávat tento – po vodě – druhý nejrozšířenější nápoj na planetě.
My jsme Vám připravili bodovaný seznam čajoven, které jsme navštívili, abyste se zorientovali v nabídce a vybrali si tu čajovnu, která Vám nejvíce vyhovuje, popř. až pojedete na dovolenou, abyste věděli, kam zajít a načerpat energii, mír a klid, který je v dnešní době tak potřebný.

Čajovny najdete na našich stránkách seřazeny podle jejich kvality a celkového dojmu, kterým na naše redaktory zapůsobily. Nejlepší čajovny jsou tedy zobrazeny v úvodu a dle nás stojí za návštěvu. Pro jednoduchou orientaci a výběr konkrétního místa si můžete všechny čajovny zobrazit na mapě a tak okamžitě zjistite, která čajovna se nachází právě v té části republiky, která Vám nejvíce vyhovuje. Na našem portále je tedy velmi snadné najít čajovnu blízko Vašeho domova, práce nebo jednoduše v místě, kde se zrovna pohybujete. Ke každé čajovně si také můžete zobrazit detailní informace, kde najdete podrobnosti jako třeba otevírací dobu, odkaz na její www stránky nebo přehled toho, co se nachází v jejím okolí. V případě, že na Vás daná čajovna udělá dojem, a budete chtít sdělit dalším uživatelům své zážitky a dojmy, můžete vše důležité napsat do diskuse nebo si ji přidat do oblíbených. Tak dáte dalším uživatelům najevo, že jste byli opravdu velmi spokojeni.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 26.1.2012
  • vloženo: 27.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Kavárna, kam do kavárny

Kavárna, kam do kavárny

Milujte kávu, čokoládu, cappuccino? Jste typ člověka, který rád vysedává v kavárně, nechává se doslova objímat chutí kávy, rozmazlovat croissanty, koláčky, cheese cakes, palačinkami? Vítejte ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu