Čajovna ve věži

adresa: Na Výšinách 1 / Korunovační, Praha 7
tel.: Jan Cherubín +420 724 593 215
web: www.cajovnavevezi.cz, e-mail: jan.m.cherubin@gmail.com

M-hodnocení7,0

 • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení


Informace o restauraci

Jen pár kroků od Letenského náměstí se nachází "pohádková věž." Přijdete-li k ní večer již za šera, jako byste se ocitli v jiném časoprostoru. Pro většinu lidí zformovaných hlučnou a světélkující kulturou naší doby je toto místo neviditelné. Půjdete-li dovnitř a budete stoupat po schodech nahoru a nahoru a nahoru jak nejvýš to jen půjde, naleznete čajovnu. Tato čajovna svým geniem loci zasáhne snad každého vnímavějšího návštěvníka přímo do srdce. Je to místo, kde přátelský čajovník Keemun Mao Feng naplňuje své přirozené bytí a společně s dobrým čajem a hudbou vytváří dokonalou oázu klidu vhodnou jak pro rozhovor s přáteli, tak i pro vnitřní ponoření.... takto hovoří text na stránkách čajovny ve věži a myslím že vše dokonale vystihuje.

Hledáte-li klidné spočinutí uprostřed shonu města tak vystoupejte na horu po schodech do Čajovny ve věži a nechte veškerý stres dole a dopřejte si aspoň na okamžik malé vnitřní zastavení a odpočinek od shonu, který bude plynout hluboko pod Vámi v ulicích Prahy.

Jan Hrubý (Hanz)
 • aktualizace: 23.12.2011
 • vloženo: 29.8.2011

poslat podnět redaktorovi


 • Internet

Vybavení a služby


  Doprava a cesta

  Metrem A do stanice Hradčanská nebo metro C stanice Vltavská a pak tramvají do zastávky Sparta- tram č. 1, 8, 25 a 26


  Otevírací doba

  Otevřeno každý den po - ne v letním čase 17:00 - 23:00 (O letních prázdninách bývá omezený provoz.)

  V zimním čase 16:00 - 22:00


  Recenze a hodnocení uživatelů

  Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

  napsat recenzi a hodnotit

  Co by vás ještě mohlo zajímat

  Čajovna, kam do čajovny

  Čajovna, kam do čajovny

  Čaj. Životabudič, prostředník rozjímání, tradic, meditací a obřadných rituálů. Pro někoho obarvená voda s citrónem a kostkou medu, pro jiné svátost s chvilkou pro sebe ... více info...

  Moje oblíbené

  Moje uložené

  celkem

  Nahoru
  Dolů

  Vytvořit cestu