M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 hodnocení

Jak najít ten správný bar? Když se vydám do Prahy, často zavolám známým, aby mi doporučili, kam mám jet. Existuje několik barů, kde se nikdy nespletete. Dvěma takovými jsou například Kozička a Bugsy’s, nebo dalšími dvěma Hemingway a Bukowski. Ale jak najít ty další, abychom pořád nenavštěvovali jedno a totéž místo? Bar musí mít pouhé dvě podstatné věci. A nejsou to ani barmani, ani pití, ani muzika, ale atmosféra a energie. Sestavili jsme proto pro Vás žebříček těch „nej“ barů v Praze, kde je živo, lidé se smějí, nahlas diskutují, občas se vlní v rytmu hudby, ale především jsou nadšeni z atmosféry a tepající energií.
Bary v Praze
najdete na našich stránkách seřazeny podle jejich kvality a celkového dojmu, kterým na naše redaktory zapůsobily. Nejlepší bary v Praze jsou tedy zobrazeny v úvodu a dle nás stojí za návštěvu. Pro jednoduchou orientaci a výběr konkrétního místa si můžete bar Praha zobrazit na mapě a tak okamžitě zjistite, který bar se nachází právě v té části Prahy, která Vám nejvíce vyhovuje. Na našem portále je tedy velmi snadné najít bar v Praze blízko Vašeho domova, práce nebo jednoduše v místě, kde se zrovna pohybujete. Ke každému baru v Praze si také můžete zobrazit detailní informace, kde najdete podrobnosti jako třeba otevírací dobu, odkaz na její www stránky nebo přehled toho, co se nachází v jejím okolí. V případě, že na Vás daný bar v Praze udělá dojem, a budete chtít sdělit dalším uživatelům své zážitky a dojmy, můžete vše důležité napsat do diskuse nebo si ji přidat do oblíbených. Tak dáte dalším uživatelům najevo, že jste byli opravdu velmi spokojeni.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 15.8.2011
  • vloženo: 28.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Restaurace Praha, nejlepší restaurace v Praze

Restaurace Praha, nejlepší restaurace v Praze

Stránka Restaurace Praha Vám pomůže s výběrem restaurace v Praze, která Vám bude nejvíce vyhovovat. V Praze najdete opravdu velké množství restaurací a proto jsme ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu